BİLEME HİZMETİ

Bileme hizmeti kullanarak takımlarınızdan azami ölçüde fayda sağlayın. Bu şekilde takım maliyetinden tasarruf edin. İşlem görecek takımlarınız, işleyeceği malzemeye uygun geometriler kullanılarak bilenmekte ve ihtiyaca göre kaplanmaktadır.

Bu geometriler sayesinde takım performansı en yüksek seviyelerde tutulur.Piksan Kesici Takım 30 yılı aşkın tecrübesiyle bileme kalitesinde zirve garantisi vermektedir. Son teknolojiye sahip tesisimizde kalitenin yanı sıra uygun fiyat ve minimum termin süresiyle hizmetinizdeyiz.

ÖZEL TAKIMLAR

Takımlandırma için en önemli ihtiyaçlardan biri de özel takımlardır. Piksan Kesici Takım özel takımlar imalatında geniş seçenekler sunmaktadır. Uzman personel ile birlikte çalışarak ihtiyaçların belirlenmesi, ihtiyaca uygun ölçü ve geometrilerde takımın teknik resimlendirilmesiyle üretime geçilir.

Üretim ve kontrol aşamaları son teknoloji kullanılarak minimum sürede ve maksimum kalitede yapılmaktadır. Bu şekilde kompleks takımlar üreterek müşterilerimize zaman ve maliyet tasarrufu sağlamayı firmamız yıllar boyunca ilke edinmiştir.
Hizmetler | Rtech | Cutting Technology
Hizmetler | Rtech | Cutting Technology